EDEN - projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów


Idź do treści

Technologia

Trawniki wykonujemy z gotowej darni zwijanej w rolki lub zasiewamy z nasion na uprzednio odpowiednio przygotowany grunt.


Kompozycje roślinne aranżujemy według gustu klientów zachowując przy tym odpowiednie zasady doboru roślin. Wykonujemy to tak by rośliny przez długie lata dobrze rosły i ładnie komponowały się w tło ogrodu.

Pielęgnacja trawnika
Zakładanie oczek wodnych


Oczka wodne i kaskady wykonujemy ze specjalnej folii i różnego rodzaju kamieni według upodobania klienta. Stosowane materiały i wykonanie gwarantują trwałość i efekt naturalnych zbiorników wodnych.


Ścieżki, murki, bruki wykonujemy z takich materiałów jak np. kostka brukowa, kamień łupany, kamień polny, drewniane paliki.

Prowadzimy sprzedaż kory drzewnejZajmujemy się również wiosenną i przedzimową Pielęgnacją ogrodów. Współpracujemy z renomowanymi szkółkami roślin ozdobnych, by dobierać do ogrodu piękne i zdrowe rośliny. Zlecenia wykonujemy starannie i sprawnie tak by zaspokoić potrzeby klienta. Obszar naszego działania to przede wszystkim województwo pomorskie, głównie Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna i okolice oraz Kaszuby. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Jesteśmy otwarci na nowoczesność i innowacyjność w tej branży. Dostosowujemy się do pomysłów klientów jak i sami przedstawiamy swoje propozycje zagospodarowania ogrodów.


Start | Oferta | Technologia | Galeria | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego